Vyberte jazyk:

Co nabízíme

Naši zaměstnanci při své práci neznají hranic – ať už se týkají zemí nebo oblasti obchodní činnosti. Tak mají užitek z invidiuálně vyvolatelných zdrojů a velkého mezinárodního know-how jak oni sami, tak i naši zákazníci. Tým, férové zacházení a otevřená podniková kultura založená na respektu, uznání a rovnosti šancí – to je ohnisko našeho zájmu.

Individuální prostor pro realizaci a svoboda při rozhodování jsou pro nás stejně tak důležité jako vlastní zodpovědnost. Naši zaměstnanci jednají nad rámec dodržování zákonů a předpisů v zájmu zákazníka a podniku zodpovědně. Náš kodex chování sleduje mezinárodní standardy a je každým kolegou/každou kolegyní striktně dodržován. Vyvozujeme ho z etnických požadavků, platných zákonů a interních pravidel a je pevně zakořeněn v našem Compliance-Management systému.

U našich zaměstnanců lze vycítit zvláštní soudržnost nad rámec pracovního světa. Právě ty kolegy a kolegyně, kteří jsou během montáží vzdáleni stovky kilometrů od svých rodin, spojuje mnohem více než jen spolupráce. Tráví spolu velkou část svého volného času během týdne a jsou jako malá rodina ve velké rodině EQOS Energie. V některých případech pro nás pracuje dokonce i více generací „pravých“ členů rodiny.

Nástup, angažmá a další růst

Naši zaměstnanci spoluvytvářejí naši firmu, a my je při tom zcela podporujeme v tom, aby si přivlastňovali nové schopnosti. Tím neustále nacházejí v zájmu našich zákazníků nová řešení.

dozvědět se více

Ochrana zdraví a bezpečnost práce

Bezpečnost práce a ochrana zdraví našich zaměstnanců jsou pro nás na prvním místě. Každý člověk, který u nás pracuje, se má ve zdraví vrátit domů.

dozvědět se více