Vyberte jazyk:

Koho hledáme

Neustále hledáme angažované, motivované zaměstnance s nadšením. Ať už v nejparnějším létě nebo za bouřlivého počasí – zachovají si vždy chladnou hlavu a nabídnou přesné řešení.

Usilujete o pestrý všední pracovní den orientovaný na budoucnost a chcete flexibilně spoluvytvářet svou pracovní náplň? Pak jste u nás správně. Neboť našimi službami vytváříme pracovní místa v oblasti energie, telekomunikace a dopravy. V energetickém sektoru zajišťujeme pro své zákazníky přenos a zásobování a tím poháníme obrat v oblasti energií. V oblasti telekomunikace realizujeme vedle mobilních radiokomunikací i projekty pro distribuci dat pomocí kabelů z optických vláken a v oblasti dopravy se staráme o to, aby byly elektrifikovány železniční sítě a digitalizovány silniční sítě.

Jak se k nám hodíte

Abychom zvládli výzvy budoucnosti, soustavně se optimalizujeme ve všech procesech a na všech úrovních. A i naši zaměstnanci se neustále zlepšují – tím, že svým značným know-how nacházejí pro naše zákazníky nová řešení. Jsou základem pro to, abychom v každé z našich tří oblastí podnikání dnes i zítra patřili k top 3. Abychom i nadále setrvali na vedoucí pozici na trhu, hledáme lidi, kteří jsou ochotni převzít zodpovědnost a kteří jednají s ohledem na zákazníka a řešení.

Týmový duch je u EQOS Energie velmi důležitý. Lidé, kteří s námi spolupracují, jsou více než jen kolegové/kolegyně, neboť všichni táhnou za jeden provaz.Proto naše špičkové inženýrské týmy v rámci projektů zákazníků vypracovávají plány a statistiky překračující obor a oddělení, řídí jejich pozemky nebo kontrolují stavby. Spolehlivé a ekonomické provedení náleží našim projektovým vedoucím a stavbyvedoucím spolu s našimi montéry na stavbě. Naši zaměstnanci ve správě mají zodpovědnost na různých pozicích a starají se o to, aby i realizace administrativních úloh probíhala optimálně.

Osoby s profesní zkušeností

Přispějte k zásobování naší společnosti infrastrukturními službami a udělejte další krok ve své kariéře.

dozvědět se více

Osoby na počátku profesní dráhy

Nabízíme absolventům poutavé trainee programy. Nastartujte s námi do své úspěšné profesní budoucnosti.

dozvědět se více

Studenti

Objevte, jak u nás již během svého studia můžete převzít skutečnou odpovědnost.

dozvědět se více

Žáci a zákyně

Mnoho ses učil/a a nyní chceš se silným partnerem začít svůj pracovní život?

dozvědět se více