Vyberte jazyk:

Venkovní vedení

Zajišťujeme dodávky energie lidem tak, že plánujeme a stavíme spolehlivé místní a regionální rozvodné sítě. Naše zkušenosti v oblasti strojírenství je pro vás rozhodující výhodu.

Rozsah služeb

Staráme se o to, aby byla lidem zajištěna dodávka energií, protože spolehlivě plánujeme a zřizujeme Vaše národní, regionální a nadregionální sítě. Naše kompetence je v plánování rozhodující předností. Zajišťujeme vysokou dostupnost zásobení energií, plánujeme a budujeme distribuční a přenosové sítě (110 až 380 kV). Těžíte z řady služeb, které pokrýváme v celém řetězci: od poradenství a plánování, přes realizaci až po servis. Vedení projektu spočívá v dodávce na klíč- s flexibilitou silné, mezinárodní skupiny společností v pozadí.

Celoskupinově zahrnuje přibližně cca 400 zaměstnanců v oblasti vedení. EQOs Energie je tak flexibilní jako žádný jiný poskytovatel na trhu. Naše týmy jsou nadnárodně aktivní v Německu, Rakousku, Lucembursku, Francii a Polsku.

Výhody, které u nás získáte v segmentu venkovního vedení

  • Všechny výkony zajištěné „pod jednou střechou“ s jasně stanovenou osobní odpovědností za projekt
  • Výjimečná inženýrská expertíza a kompetence při plánování projektů
  • Trvale vysoké standardy ochrany zdraví, bezpečnosti práce, životního prostředí a jakosti
  • Vlastní vysoce kvalifikovaný a zkušený personál
  • Speciální montážní knowhow v oblasti rozvinování lan
  • Nejmodernější strojně-technické vybavení

Interně vyvinutá nouzová tyčová ústrojí a provizoria

Stavíte své sítě a potřebují provizorní přemostění? Máme pro vás přesně to správné řešení.

Pro různé aplikace EQOS Energie dočasně přemostí napájení pomocí nouzových tyčových ústrojí a provizorií. Ty mohou být nezbytné při připojování napájení nových budov, při rekonstrukci, údržbářských a opravárenských prací nebo v případě poruch. Naši zákazníci si vybírají z modulárních systémů mezi kompletními nebo dílčími dodávkami dílů portálů, nouzových kabelů a služeb použitelných v rozsahu napětí 110 až 380 kV o rozpětí až 300 metrů.

Tento model je pro vás atraktivní také ekonomicky , protože máte na výběr mezi pronájmem nebo koupí.

Špičková strojní a montážní technologie

Nejlepším nástroje a nejnovější vybavení nejvyšší kvality pro optimalizaci technické infrastruktury našich zákazníků.

Díky nejnovější technologii zhotovujeme objednávky našich zákazníků efektivně a v nejvyšší kvalitě. Proto ročně investujeme ve všech zemích do našeho strojního zařízení a nářadí značný objem prostředků.